Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 77,824
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 21,134
 
ilia spiro
09-03-2013 13:34
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
0 1,552
 
Albo
02-03-2013 20:21
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
1 2,475
 
ilia spiro
27-02-2013 13:56
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 1,996
 
Edvin83
26-02-2013 21:13
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 3,193
 
bindi
05-02-2013 20:16
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
13 2,709
 
Edvin83
08-01-2013 17:11
nga bindi Shko tek postimi i fundit
4 2,018
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ilia spiro
23-12-2012 19:09
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
25 4,279
 
ilia spiro
05-12-2012 07:12
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
0 1,068
 
Edvin83
30-10-2012 15:57
nga bindi Shko tek postimi i fundit
2 1,736
 
Edvin83
12-09-2012 11:11
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
15 2,596
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. ilia spiro
23-07-2012 02:49
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
30 12,158
 
daniel00
02-11-2011 11:08
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
1 1,561
 
ilia spiro
27-04-2011 09:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
0 1,468
 
ilia spiro
26-04-2011 07:13
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
5 2,754
 
ilia spiro
26-11-2010 06:27
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
0 2,108
 
ilia spiro
11-11-2010 09:35
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
1 2,948
 
ilia spiro
09-11-2010 07:33
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
0 1,531
 
ilia spiro
27-10-2010 14:33
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
12 2,076
 
SmiLey
30-09-2010 12:18
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
1 1,768
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 101 to 119 of 119 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur