Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Shkarkime Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkarkime
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.
nga Vinjol
26-12-2016 21:13 Shko tek postimi i fundit
22 245
Shkarko pamje pėr sfondin tėnd tė kompjuterit.
nga ﴾®﴿
30-07-2018 12:45 Shko tek postimi i fundit
1 4

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkarkime Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
lonely_lion
02-10-2019 16:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
5 1,783
 
IronMan
28-11-2018 08:59
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 1,907
 
﴾®﴿
08-09-2018 20:58
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 2,349
 
﴾®﴿
19-08-2018 08:34
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 1,002
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. ﴾®﴿
30-07-2018 12:12
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
48 27,796
 
﴾®﴿
15-05-2018 16:43
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
3 1,735
 
T3chn1cal
03-05-2018 15:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
4 4,137
 
﴾®﴿
20-11-2017 08:55
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
12 3,083
 
﴾®﴿
20-11-2017 08:53
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
30 6,778
 
rolex
28-10-2017 15:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 4,236
 
3d1
19-02-2017 20:13
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
3 3,660
 
IronMan
18-03-2016 23:14
nga Universal Shko tek postimi i fundit
1 1,803
 
ODEON
05-03-2016 13:41
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
32 13,700
 
ODEON
31-01-2016 10:33
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1 1,897
 
ODEON
31-01-2016 00:01
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
3 2,149
 
Morrison
10-01-2016 23:00
nga Vinjol Shko tek postimi i fundit
7 2,836
 
﴾®﴿
07-11-2015 06:36
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
0 2,031
 
stv2008
06-11-2015 22:44
nga stv2008 Shko tek postimi i fundit
0 1,962
 
stv2008
06-11-2015 22:39
nga stv2008 Shko tek postimi i fundit
0 2,220
 
*ARiel*
15-07-2015 12:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 3,824
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 59 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur