Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,335
 
3d1
01-12-2012 21:41
nga Rex Shko tek postimi i fundit
28 7,476
 
3d1
08-12-2012 20:21
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
2 1,501
 
3d1
02-06-2014 21:26
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
164 19,127
 
3d1
08-05-2013 23:27
nga the admiral Shko tek postimi i fundit
14 2,192
 
3d1
23-08-2013 21:16
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
21 3,094
 
3d1
24-07-2013 20:16
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
23 4,806
 
3d1
21-08-2013 17:10
nga tenderandkind Shko tek postimi i fundit
10 2,315
 
3d1
23-09-2013 13:39
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
20 3,310
 
3d1
08-04-2014 15:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 963
 
3d1
24-11-2014 20:34
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
98 11,234
 
3d1
29-02-2016 12:54
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
28 3,220
 
3d1
15-05-2016 22:13
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
2 1,576
 
3d1
11-09-2016 07:32
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
5 2,204
 
3d1
20-10-2016 10:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
5 2,262
 
3d1
03-10-2016 17:58
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
0 991
 
3d1
03-11-2016 22:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
159 21,954
 
3d1
17-10-2016 13:04
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
0 703
 
3d1
16-08-2017 13:35
nga par Shko tek postimi i fundit
121 10,499
 
3d1
28-09-2018 20:07
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
7 763
 
3d1
30-11-2018 14:28
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
65 3,058
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1129 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur