Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,570
 
Mandi
05-11-2018 18:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
946 53,392
 
par
06-04-2019 14:14
nga par Shko tek postimi i fundit
785 25,019
 
Kastrioti1443
03-12-2018 17:50
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
483 27,655
 
cool_shqype
27-07-2018 10:46
nga edlin Shko tek postimi i fundit
396 16,952
 
Mandi
18-01-2019 06:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
393 45,700
 
par
17-09-2017 23:35
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
384 23,458
 
Edvin83
23-12-2014 09:28
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
347 42,736
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Rex
20-01-2016 15:20
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
345 35,268
 
Onyx
29-09-2019 05:30
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
324 7,357
 
Ragnar
21-09-2015 21:04
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
305 57,890
 
doganieri
04-08-2019 21:36
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
301 5,461
 
rrėqebull
18-05-2017 22:43
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
283 79,947
 
Loreal
29-12-2015 20:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
281 22,541
 
Edvin83
16-10-2016 15:42
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
256 33,989
 
Ragnar
23-02-2017 18:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
240 12,120
 
Edvin83
08-01-2018 17:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
233 14,914
 
Mano
09-06-2014 20:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
229 21,132
 
par
30-01-2018 01:14
nga Jessi1999 Shko tek postimi i fundit
227 22,644
Talking
Ragnar
02-07-2017 08:15
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
224 12,094
 
Beu_Shpata
25-02-2019 13:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
199 13,205
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1133 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur