Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,337
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
20-07-2015 09:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 2,079
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Duaje Siveten
26-01-2013 14:18
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 1,135
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SERAFIM DILO
26-03-2014 17:20
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
60 7,833
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Si Bora
18-03-2015 18:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
47 4,266
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Drinalt
08-03-2016 12:26
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
18 3,069
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
12-05-2018 13:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
162 10,663
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kastrioti1443
02-08-2018 04:59
nga magnus Shko tek postimi i fundit
40 3,012
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Duaje Siveten
28-12-2013 13:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 2,717
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Edvin83
19-04-2013 15:07
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
33 6,172
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Brari
09-06-2012 16:37
nga amator99 Shko tek postimi i fundit
40 7,306
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
19-06-2018 22:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
116 24,461
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gon!
26-11-2013 17:27
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
18 5,934
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Rex
20-01-2016 15:20
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
345 35,243
 
bindi
12-12-2011 18:52
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
4 2,356
 
Esther
09-04-2011 22:03
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 2,299
 
Esther
18-04-2011 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 3,018
 
Esther
16-08-2011 00:58
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 4,527
 
Mandi
24-11-2011 06:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,214
 
LinuxoiD
23-03-2012 16:02
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
5 2,442
 
Rina
07-05-2012 16:46
nga Rina Shko tek postimi i fundit
20 3,972
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1129 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur