Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,165
 
Gi de Masha
29-08-2019 04:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 109
 
Llapi
27-08-2019 18:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
1 101
 
Pirati
26-08-2019 17:34
nga par Shko tek postimi i fundit
36 638
 
Pjer Thomas
24-08-2019 08:46
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 666
 
Duaje Siveten
20-08-2019 13:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 80
 
edlin
19-08-2019 17:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
45 993
 
drague
19-08-2019 08:41
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 630
 
Angel69
18-08-2019 18:52
nga par Shko tek postimi i fundit
61 4,636
 
Onyx
- - -
 
Gi de Masha
14-08-2019 19:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
14 446
 
Ragnar
14-08-2019 09:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
156 5,148
 
par
- - -
 
King Bardhyl
13-08-2019 08:55
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
38 774
 
doganieri
04-08-2019 21:36
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
301 5,430
 
cool_shqype
02-08-2019 17:29
nga par Shko tek postimi i fundit
119 11,615
 
doganieri
01-08-2019 19:32
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
11 271
 
Gi de Masha
25-07-2019 19:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 237
 
Onyx
15-07-2019 15:46
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
33 1,039
 
Ragnar
14-07-2019 12:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 174
 
Mandi
10-07-2019 15:51
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
4 179
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 1129 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur