Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,355
 
pirro
18-05-2019 09:51
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 115
 
Gi de Masha
17-05-2019 06:23
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 121
 
Gi de Masha
12-05-2019 15:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 486
 
Ragnar
12-05-2019 08:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
110 2,066
 
Gi de Masha
08-05-2019 19:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 157
 
BABA nga DURRSI
08-05-2019 07:27
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
17 308
 
Onyx
07-05-2019 17:59
nga par Shko tek postimi i fundit
32 2,264
 
Kastrioti1443
30-04-2019 16:17
nga par Shko tek postimi i fundit
5 512
 
Erdhi Dimri
30-04-2019 13:47
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 293
 
Kastrioti1443
22-04-2019 17:27
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 599
 
Mano
15-04-2019 22:30
nga Mano Shko tek postimi i fundit
11 573
 
edlin
14-04-2019 09:09
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
19 765
 
Gi de Masha
08-04-2019 19:59
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
137 19,737
 
par
06-04-2019 14:14
nga par Shko tek postimi i fundit
785 24,966
 
pirro
03-04-2019 20:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 879
 
Gi de Masha
03-04-2019 09:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
75 8,526
 
Gi de Masha
28-03-2019 00:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 153
 
Gi de Masha
28-03-2019 00:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
5 311
 
par
27-03-2019 20:08
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
102 4,197
 
Onyx
27-03-2019 14:13
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 130
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 1129 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur