Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,586
 
Gi de Masha
28-03-2019 00:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 153
 
Gi de Masha
28-03-2019 00:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
5 311
 
par
27-03-2019 20:08
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
102 4,201
 
Onyx
27-03-2019 14:13
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 130
 
Gi de Masha
25-03-2019 19:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 431
 
Mandi
22-03-2019 17:26
nga lenci Shko tek postimi i fundit
2 231
 
Kastrioti1443
19-03-2019 18:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 193
 
Mandi
18-03-2019 18:01
nga par Shko tek postimi i fundit
51 1,576
 
Llapi
18-03-2019 14:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 283
 
Viti5-ALB
09-03-2019 15:14
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
4 274
 
Mandi
04-03-2019 07:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 315
 
Mandi
02-03-2019 21:36
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 233
 
Gi de Masha
02-03-2019 11:23
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
25 700
 
cool_shqype
28-02-2019 20:19
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
8 507
 
cool_shqype
28-02-2019 10:03
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
47 750
 
Kastrioti1443
27-02-2019 16:36
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
51 1,530
 
Beu_Shpata
25-02-2019 13:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
199 13,208
 
Xhuljan
23-02-2019 18:10
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 646
 
Mandi
15-02-2019 19:00
nga Mano Shko tek postimi i fundit
56 1,863
 
Kastrioti1443
08-02-2019 16:37
nga AAO Shko tek postimi i fundit
11 448
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 81 to 100 of 1133 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur