Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,570
 
Askushi
03-10-2012 05:57
nga Brari Shko tek postimi i fundit
18 7,451
 
Brari
30-09-2012 21:48
nga lakuriq-me-dur-n-xhepa Shko tek postimi i fundit
19 4,411
 
rrugaqi
30-09-2012 18:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 2,896
 
Brari
28-09-2012 13:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 2,775
 
belaxhia
27-09-2012 14:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,647
 
Edvin83
27-09-2012 06:49
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
15 2,246
 
Duaje Siveten
22-09-2012 18:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 1,110
 
Gi de Masha
12-09-2012 22:37
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,217
 
Edvin83
11-09-2012 21:55
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
1 1,295
 
Duaje Siveten
10-09-2012 17:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 1,047
 
ZET
09-09-2012 20:34
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 1,009
 
Duaje Siveten
05-09-2012 20:05
nga PREDATOR Shko tek postimi i fundit
2 1,299
Exclamation
PuffetiNa
26-08-2012 14:35
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
14 3,981
 
Rina
24-08-2012 19:37
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
24 6,740
 
Dardan.Ks
20-08-2012 23:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
130 29,886
 
Mandi
20-08-2012 16:26
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 2,232
 
Skydive
11-07-2012 04:06
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
1 1,536
 
Dardan.Ks
05-07-2012 21:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,899
 
DeuS
28-06-2012 10:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 4,158
 
Misty-Blue
26-06-2012 12:38
nga DeuS Shko tek postimi i fundit
61 11,846
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1101 to 1120 of 1133 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur