Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,355
 
Mandi
31-12-2018 20:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 337
 
Llapi
22-12-2018 20:46
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
17 1,285
 
Duaje Siveten
20-12-2018 18:15
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 250
 
Kastrioti1443
12-12-2018 20:29
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 265
 
Duaje Siveten
12-12-2018 17:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 213
 
Llapi
11-12-2018 21:41
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
65 60,129
 
edlin
09-12-2018 11:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 612
 
pirro
07-12-2018 18:18
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 169
 
Gi de Masha
05-12-2018 16:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 250
 
Ice
05-12-2018 15:34
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
2 238
 
Kastrioti1443
04-12-2018 16:07
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
33 1,898
 
Kastrioti1443
03-12-2018 17:50
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
483 27,585
 
lonely_lion
01-12-2018 11:10
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 969
 
3d1
30-11-2018 14:28
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
65 3,060
 
King Bardhyl
28-11-2018 13:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 868
 
Gi de Masha
23-11-2018 19:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 321
 
Gi de Masha
22-11-2018 13:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
6 1,522
Smile
Mandi
22-11-2018 13:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
5 538
 
Kastrioti1443
16-11-2018 11:41
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
35 2,536
 
edlin
09-11-2018 16:47
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 977
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 101 to 120 of 1129 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur