Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zhvillime, Teknologji tė Reja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Mr. E
31-08-2014 18:00
nga Zana Shko tek postimi i fundit
1 2,037
 
Mandi
23-01-2015 21:53
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
7 4,585
 
Health
25-11-2014 20:25
nga Zana Shko tek postimi i fundit
1 1,841
 
Mandi
29-11-2014 17:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 3,525
 
ODEON
03-03-2015 18:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 1,292
 
Viking
14-04-2019 12:11
nga Viking Shko tek postimi i fundit
32 6,984
 
Mandi
29-04-2016 20:42
nga Persona Shko tek postimi i fundit
18 4,299
 
ODEON
21-05-2016 10:03
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
45 9,131
 
ODEON
03-06-2016 18:12
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
44 8,962
 
rolex
31-03-2017 19:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
51 15,663
 
Mandi
01-03-2017 09:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 2,093
 
Mandi
07-06-2017 21:29
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
2 1,346
 
Mandi
04-04-2019 20:36
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
10 1,753
 
Nova_Design
12-09-2017 20:22
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 1,188
Sondazh
rolex
18-11-2017 00:15
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
50 5,838
 
Poshnja
05-01-2018 11:40
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
0 1,494
 
Xhuljan
30-01-2019 22:34
nga Performer Shko tek postimi i fundit
5 2,743
 
Angel69
25-09-2019 16:35
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
359 26,939
 
Viking
26-11-2018 22:06
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 356
 
Ice
02-12-2018 17:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
36 1,363
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 30 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur