Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,531
 
r00t
10-10-2019 14:20
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
669 104,155
 
Mandi
05-10-2019 00:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
491 114,505
 
HTFengineer
29-09-2019 18:57
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
132 2,142
 
drague
14-09-2019 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
43 6,474
Arrow
Mandi
30-08-2019 19:50
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
456 44,182
 
Fshatari
22-08-2019 06:43
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
1 159
Thumbs up
SystemA
21-08-2019 14:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 355
 
Gi de Masha
07-08-2019 20:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 3,731
 
rolex
01-08-2019 07:39
nga rolex Shko tek postimi i fundit
35 813
 
Puhiza
27-07-2019 14:55
nga edlin Shko tek postimi i fundit
84 2,297
 
Erdhi Dimri
04-07-2019 23:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
256 9,992
 
Mandi
15-06-2019 20:07
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 126
 
Kurt
15-06-2019 07:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
133 5,054
 
Persona
08-05-2019 18:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
141 31,275
 
Onyx
08-05-2019 14:08
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
21 447
 
cool_shqype
15-03-2019 20:38
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 292
 
edlin
05-03-2019 18:48
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
44 1,202
 
Gon!
09-02-2019 22:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
91 3,383
 
Fshatari
06-01-2019 16:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 343
 
King Bardhyl
12-12-2018 06:32
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 1,146
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 157 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur