Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema Renditje nė rritje / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,535
 
Kastrati
05-11-2014 14:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
29 5,479
 
Oqeani
04-12-2017 13:19
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 1,721
 
Erdhi Dimri
04-07-2019 23:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
256 9,997
 
Man United
04-10-2013 17:46
nga Socio Shko tek postimi i fundit
55 8,446
 
Gon!
28-08-2013 14:57
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
2 1,174
 
Beaute
26-05-2018 23:08
nga Performer Shko tek postimi i fundit
262 29,129
 
Gon!
02-04-2015 07:40
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
13 3,199
 
Beaute
20-07-2010 14:41
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
5 1,435
 
legjenda
22-02-2015 21:34
nga Socio Shko tek postimi i fundit
2 1,359
 
Gon!
09-02-2019 22:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
91 3,388
 
Duaje Siveten
21-07-2017 17:04
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
1 1,137
 
CERMENIKASI
11-04-2017 11:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 1,824
 
Fshatari
30-05-2018 15:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 1,261
 
Mandi
29-05-2018 08:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 1,036
 
busavata
03-05-2014 03:34
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
6 1,455
 
edlin
20-07-2014 11:35
nga edlin Shko tek postimi i fundit
16 4,013
 
Gon!
13-02-2016 22:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 9,279
 
Gi de Masha
19-11-2013 13:18
nga Mano Shko tek postimi i fundit
3 3,220
 
Gi de Masha
13-03-2015 19:50
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
8 2,385
 
Gi de Masha
26-08-2014 16:27
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 2,539
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 157 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur