Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime Renditje nė rritje
 
yllbardh
06-02-2014 12:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 6,534
 
Mandi
05-10-2019 00:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
491 114,522
 
r00t
10-10-2019 14:20
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
669 104,188
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 12:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 101,345
Wink
Mandi
18-09-2018 20:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 69,718
Arrow
Mandi
30-08-2019 19:50
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
456 44,190
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Saura
02-03-2014 06:37
nga Brari Shko tek postimi i fundit
186 41,244
 
Persona
08-05-2019 18:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
141 31,281
 
HELEN OF TROY
12-01-2018 22:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
92 30,192
 
Beaute
26-05-2018 23:08
nga Performer Shko tek postimi i fundit
262 29,129
 
Beaute
31-07-2017 05:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 23,138
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
02-09-2017 13:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
110 19,814
Talking
J-W
28-06-2013 14:12
nga J-W Shko tek postimi i fundit
102 15,048
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 14:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 13,830
 
tété
19-04-2015 13:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
62 13,108
 
Edvin83
08-09-2013 07:42
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
67 12,708
 
Erida
16-12-2014 15:55
nga Ane Shko tek postimi i fundit
81 12,534
 
Duaje Siveten
19-03-2013 21:39
nga Dodon Shko tek postimi i fundit
106 11,059
Sondazh
Khaleesi
16-07-2018 23:17
nga magnus Shko tek postimi i fundit
68 10,451
 
Erdhi Dimri
04-07-2019 23:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
256 9,997
 
Firewall
29-07-2012 17:50
nga spartakos Shko tek postimi i fundit
32 9,889
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 157 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur