Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Ice
24-08-2019 23:55 Shko tek postimi i fundit
251 4,452
100 1,658
13 340
nga SystemA
30-03-2019 23:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Akrepi
05-08-2019 16:02 Shko tek postimi i fundit
47 1,842
nga Ice
17-07-2019 20:41 Shko tek postimi i fundit
7 1,057

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
12-08-2019 22:39
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
326 90,816
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
10-08-2019 07:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
692 155,101
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 22,313
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 149,828
 
ZET
18-06-2019 17:05
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
179 71,894
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 144,979
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 33,752
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 68,339
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 21:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 133,123
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,280
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 12,340
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 49,307
 
Rrjeti
24-08-2019 19:59
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
349 51,657
Sondazh
rolex
21-08-2019 04:37
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
90 14,889
 
Mandi
20-08-2019 02:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 9,739
 
Fshatari
19-08-2019 19:53
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
25 468
 
Rrjeti
17-08-2019 08:01
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
23 1,363
 
Ice
11-08-2019 16:37
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 92
 
Fshatari
11-08-2019 11:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 48
 
Ice
11-08-2019 01:45
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 59
 
juke
05-08-2019 21:04
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
374 74,684
 
cool_shqype
04-08-2019 18:41
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
11 225
 
Kastrioti1443
04-08-2019 11:51
nga Ice Shko tek postimi i fundit
4 252
 
Gi de Masha
28-07-2019 00:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 451
 
Kastrioti1443
27-07-2019 04:55
nga juke Shko tek postimi i fundit
16 391
 
Mandi
13-07-2019 16:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 63
 
Mandi
08-07-2019 16:02
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
11 374
 
Mandi
05-07-2019 05:28
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Mandi
02-07-2019 20:05
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 104
 
Onyx
01-07-2019 13:04
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 101
 
trestenik
30-06-2019 20:23
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
14 3,779
 
Mandi
27-06-2019 08:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 91
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1005 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur