Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Jolene
08-07-2019 16:22 Shko tek postimi i fundit
46 1,408

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 146,577
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 121,993
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 60,695
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 148,777
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
277 58,113
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Fierake_Omel
18-07-2015 06:19
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
295 41,246
Arrow
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
07-10-2016 18:43
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
996 144,363
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
30-07-2019 12:49
nga zigur Shko tek postimi i fundit
465 44,387
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
11-06-2019 12:17
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
293 44,229
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. clizia
08-07-2017 22:44
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
162 20,968
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Hello Kitty
15-07-2017 09:09
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
66 17,664
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
11-07-2019 10:35
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
90 16,559
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
28-07-2019 23:17
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1,000 92,542
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
11-11-2016 21:23
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
113 21,326
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. simple mind
03-05-2012 17:23
nga simple mind Shko tek postimi i fundit
70 10,631
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Skydive
01-08-2017 09:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
62 10,609
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Xhebraili
01-02-2014 17:39
nga Xhebraili Shko tek postimi i fundit
17 2,657
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Man United
07-01-2013 18:14
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
2 1,413
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Lepurushja vogel
19-09-2015 10:11
nga Meri Shko tek postimi i fundit
330 28,271
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Si Bora
04-12-2018 20:25
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
267 6,045
Post
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. SEa
09-12-2012 18:04
nga Persona Shko tek postimi i fundit
15 4,115
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
18-12-2018 20:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1,036 101,539
Smile
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Just myself
08-01-2017 18:32
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
26 6,405
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. The_AnGeL
31-08-2015 09:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 11,615
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 360 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur