Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Jolene
08-07-2019 16:22 Shko tek postimi i fundit
46 1,408

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 122,384
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 146,902
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 60,903
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 149,101
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Beaute
15-05-2013 21:29
nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
748 44,068
Post
PUPA
03-05-2013 16:42
nga Scarlet Shko tek postimi i fundit
54 6,448
 
J-W
08-04-2013 16:48
nga shqiponja Shko tek postimi i fundit
13 3,230
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Rozana
08-04-2013 16:07
nga shqiponja Shko tek postimi i fundit
32 7,762
Talking
J-W
02-04-2013 22:33
nga Mano Shko tek postimi i fundit
11 3,323
 
daniel00
18-03-2013 21:37
nga Meri Shko tek postimi i fundit
5 2,270
 
Edvin83
17-02-2013 16:03
nga Saura Shko tek postimi i fundit
31 4,191
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Man United
07-01-2013 18:14
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
2 1,414
Post
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. SEa
09-12-2012 18:04
nga Persona Shko tek postimi i fundit
15 4,116
 
daniel00
09-12-2012 01:56
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
21 4,944
 
Linda
16-10-2012 15:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 6,439
 
daniel00
13-10-2012 09:54
nga lenci Shko tek postimi i fundit
9 2,678
Thumbs up
Skydive
26-05-2012 17:55
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
11 4,092
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. simple mind
03-05-2012 17:23
nga simple mind Shko tek postimi i fundit
70 10,649
 
daniel00
26-01-2012 03:48
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
22 6,241
Wink
shilashi
01-11-2011 09:08
nga shilashi Shko tek postimi i fundit
0 1,190
 
fegi
12-08-2011 11:15
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
6 1,834
 
Esther
20-07-2011 23:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,554
 
PuffetiNa
08-03-2011 00:10
nga Chanel Shko tek postimi i fundit
31 5,034
 
The_AnGeL
12-02-2011 12:10
nga OneLL..& Shko tek postimi i fundit
24 6,104
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 341 to 360 of 361 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur