Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
24-08-2019 16:57
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
197 8,792
 
The ICEman
24-08-2019 19:04
nga Zana Shko tek postimi i fundit
982 11,126
 
Akrepi
24-08-2019 18:58
nga Zana Shko tek postimi i fundit
179 1,954
 
Akrepi
24-08-2019 18:54
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
92 1,415
 
Performer
24-08-2019 17:57
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
501 4,136
 
par
24-08-2019 17:04
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
982 17,645
 
Mistrece
24-08-2019 12:57
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
237 6,528
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare ju ka bere per te qeshur?
Akrepi
- - -
 
cool_shqype
24-08-2019 10:02
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
774 17,633
 
Gi de Masha
23-08-2019 13:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
717 80,924
 
Zana
22-08-2019 09:27
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
998 13,398
 
Si Bora
20-08-2019 23:56
nga Performer Shko tek postimi i fundit
720 16,949
 
Juliana
20-08-2019 19:19
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
394 25,393
 
Gi de Masha
20-08-2019 09:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 93
 
Gi de Masha
20-08-2019 08:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 1,483
 
Gi de Masha
19-08-2019 19:07
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
141 3,315
 
Leaf
19-08-2019 19:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
27 989
 
e panjohura
19-08-2019 17:55
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
1,002 18,552
 
Rexhina
18-08-2019 19:41
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
55 526
 
Onyx
18-08-2019 15:00
nga Venom Shko tek postimi i fundit
607 22,445
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
18-08-2019 08:36
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
848 28,193
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 734 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur