Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 13:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 30,010
 
SystemA
12-11-2018 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 269
 
SystemA
11-11-2018 12:43
nga ron Shko tek postimi i fundit
67 2,874
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-10-2018 16:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
149 14,454
Sondazh
4x4
16-10-2018 21:04
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
347 37,689
Sondazh
PUPA
24-09-2018 19:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 49,996
Sondazh
Romina
07-08-2018 22:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 19,310
Sondazh
J-W
18-07-2018 20:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 12,077
Sondazh
Mandi
18-07-2018 20:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 4,087
Sondazh
Mandi
18-07-2018 20:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 9,904
Sondazh
Beaute
18-07-2018 20:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 8,236
Sondazh
Urban
18-07-2018 20:03
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
72 7,490
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 19:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 4,169
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-06-2018 17:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
235 10,419
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 21:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 5,336
Sondazh
Beaute
10-03-2018 16:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 142,799
 
cool_shqype
07-02-2018 23:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 3,427
Sondazh
4x4
21-01-2018 02:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 44,933
Sondazh
daniel00
30-12-2017 14:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 15,471
Sondazh
Romina
19-12-2017 23:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 25,254
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 09:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 37,778
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 123 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur