Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 28,402
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 5,535
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 15,934
 
Mano
24-05-2019 15:06
nga Mano Shko tek postimi i fundit
0 1
Sondazh
Gi de Masha
24-05-2019 01:41
nga Adea Shko tek postimi i fundit
200 23,634
 
Fshatari
23-05-2019 04:06
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 71
 
King Bardhyl
22-05-2019 21:26
nga edlin Shko tek postimi i fundit
127 1,428
 
cool_shqype
20-05-2019 17:12
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 149
 
Kastrioti1443
20-05-2019 15:15
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
215 4,174
 
cool_shqype
20-05-2019 14:01
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Fshatari
20-05-2019 12:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
24 366
 
Fshatari
20-05-2019 12:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 61
 
Mandi
12-05-2019 16:34
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
2 245
 
Onyx
12-05-2019 11:00
nga par Shko tek postimi i fundit
10 307
 
Mano
11-05-2019 12:50
nga Adea Shko tek postimi i fundit
29 535
 
Mandi
09-05-2019 21:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 137
 
cool_shqype
09-05-2019 15:50
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
31 417
 
Gi de Masha
09-05-2019 15:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
19 4,723
 
Onyx
07-05-2019 14:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 164
 
Fshatari
04-05-2019 19:07
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 184
 
cool_shqype
04-05-2019 09:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 823
 
Tema ėshtė lėvizur: Jt
Leaf
- - -
 
Fshatari
03-05-2019 16:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 122
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 959 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur