Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Mandi
05-03-2019 16:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 573
 
murik
15-02-2019 06:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
71 11,620
 
Mandi
07-02-2019 21:35
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 352
 
murik
15-01-2019 01:17
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 239
 
Edvin83
06-01-2019 18:07
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
36 11,148
 
Fshatari
15-12-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 293
 
Fshatari
01-11-2018 17:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,531
 
Edvin83
24-10-2018 21:40
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
552 59,526
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
16-10-2018 19:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
163 57,800
 
Edvin83
04-10-2018 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 2,506
 
Elian70
28-09-2018 13:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
45 6,255
 
Nova_Design
05-09-2018 20:03
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 948
 
Fshatari
27-08-2018 23:26
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
11 1,791
 
Fshatari
03-06-2018 18:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,277
 
Fshatari
01-06-2018 12:49
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 2,126
 
Mandi
23-05-2018 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
64 7,259
 
Onyx
13-03-2018 22:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 897
 
Fshatari
10-03-2018 15:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 949
 
Mandi
08-03-2018 10:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 36,613
 
juke
11-02-2018 19:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 874
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 116 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur