Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 21:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Angel69
28-03-2019 11:31
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
157 12,911
 
Angel69
10-02-2019 19:09
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
62 9,662
 
Angel69
19-04-2019 15:55
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
57 5,009
 
Rex
14-04-2019 14:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
394 53,617
 
Duaje Siveten
26-03-2019 22:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 201
 
Rex
26-03-2019 16:13
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
210 19,172
 
Tema ėshtė lėvizur: Po fillon ndeshja Kosovė - Bullgari?
Gi de Masha
- - -
 
Angel69
10-03-2019 14:36
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
305 40,876
 
Baki
05-03-2019 20:26
nga Baki Shko tek postimi i fundit
0 193
 
drague
07-02-2019 13:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 1,286
 
Fshatari
24-01-2019 16:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 182
 
Gi de Masha
20-01-2019 22:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
61 15,517
 
Angel69
25-12-2018 14:33
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 839
 
AAO
03-12-2018 20:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
278 31,830
 
Tema ėshtė lėvizur: Tirona vs Partizoni (Sot ora 19:45)
AAO
- - -
 
Fshatari
11-11-2018 15:47
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 732
 
Llapi
09-11-2018 21:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 363
 
Fshatari
09-11-2018 15:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 284
 
Llapi
- - -
 
cool_shqype
05-11-2018 18:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 513
 
Llapi
03-11-2018 09:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
40 2,672
 
Gi de Masha
12-10-2018 12:32
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 595
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 198 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur