Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
16-11-2018 13:52
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
881 57,288
 
Mistrece
18-11-2018 15:45
nga Adea Shko tek postimi i fundit
693 14,312
Talking
SystemA
18-11-2018 15:36
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
703 9,682
 
Rexhina
18-11-2018 15:20
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
153 2,512
 
Ēaushi
18-11-2018 13:46
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
763 9,526
 
Viking
18-11-2018 13:04
nga Lea Shko tek postimi i fundit
941 9,740
 
Gi de Masha
18-11-2018 01:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
63 2,604
 
Gi de Masha
18-11-2018 00:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
57 3,619
 
Rexhina
17-11-2018 13:44
nga Lea Shko tek postimi i fundit
422 8,703
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
17-11-2018 02:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
317 16,389
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
17-11-2018 01:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
293 12,344
 
cool_shqype
16-11-2018 21:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
794 15,189
 
Onyx
15-11-2018 22:22
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
135 4,564
 
Gi de Masha
15-11-2018 14:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
54 1,144
 
Rexhina
15-11-2018 13:53
nga Beast Shko tek postimi i fundit
246 13,987
 
Gi de Masha
15-11-2018 10:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
63 4,141
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,883
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,394
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 37,708
 
Gi de Masha
07-11-2018 00:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 4,794
 
gladiola
05-11-2018 23:46
nga Lea Shko tek postimi i fundit
427 16,366
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 633 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur