Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 4,794
 
Erdhi Dimri
17-11-2018 11:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
253 3,354
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 15:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 5,299
 
drague
14-11-2018 09:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 1,602
Thumbs up
Mandi
04-11-2018 17:06
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
877 46,030
 
Ragnar
28-10-2018 09:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 2,573
 
Mandi
15-10-2018 16:15
nga Rex Shko tek postimi i fundit
414 70,730
 
Persona
10-10-2018 10:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
130 17,648
 
r00t
05-10-2018 16:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
640 69,192
Arrow
Mandi
20-09-2018 17:11
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
368 24,298
Wink
Mandi
18-09-2018 21:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 44,102
 
Fshatari
25-08-2018 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 195
Sondazh
Edamame
17-07-2018 00:17
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
68 4,773
 
Fshatari
24-06-2018 18:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 421
 
Gi de Masha
13-06-2018 23:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 183
 
Fshatari
30-05-2018 16:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 408
 
Mandi
29-05-2018 09:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
1 292
 
Beaute
27-05-2018 00:08
nga Performer Shko tek postimi i fundit
264 19,409
 
Gi de Masha
25-05-2018 00:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 574
 
Edvin83
12-04-2018 22:55
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
18 2,342
 
Onyx
10-04-2018 22:49
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
12 735
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 144 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur