Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 09:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 23,041
 
Fshatari
19-04-2019 18:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
16 264
 
Nova_Design
19-04-2019 03:59
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 18
 
Mandi
12-04-2019 21:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 246
 
Xhuljan
11-03-2019 10:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 1,108
 
par
04-03-2019 07:38
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
314 48,277
 
Persona
25-02-2019 13:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
765 110,500
 
ajzberg
13-02-2019 15:12
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
10 261
 
Rexhina
30-01-2019 19:56
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
243 12,728
Post
SEa
27-12-2018 14:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 15,904
 
Kastrioti1443
11-12-2018 19:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 421
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 17:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 472
 
Beast
04-12-2018 18:51
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 136
 
Beast
04-12-2018 18:43
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 152
 
SmiLey
26-11-2018 11:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 3,897
 
Xhuljan
10-09-2018 06:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 947
 
Fshatari
04-09-2018 18:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 777
 
Fshatari
26-08-2018 20:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 734
 
Elian70
11-08-2018 16:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 858
 
Fshatari
29-07-2018 17:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 890
 
Fshatari
24-07-2018 13:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 923
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 405 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur