Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
04-03-2019 22:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
45 72,040
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 05:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 25,382
 
Kryeplaku
07-01-2019 22:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 19,235
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 46,265
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 66,519
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
12-03-2015 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 43,897
 
Gi de Masha
20-06-2019 07:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
202 67,928
 
Saura
09-06-2019 09:11
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
588 165,118
 
juke
02-06-2019 19:06
nga juke Shko tek postimi i fundit
19 4,877
 
juke
02-06-2019 18:44
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
4 105
 
Gi de Masha
02-06-2019 07:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
64 15,897
 
rrėqebull
30-04-2019 20:10
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
77 8,524
 
Rex
28-04-2019 17:19
nga Rex Shko tek postimi i fundit
18 7,010
 
Mandi
28-04-2019 15:15
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 254
 
Gi de Masha
02-02-2019 22:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 3,049
 
Askushi
19-01-2019 23:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 17,494
 
Rrjeti
08-01-2019 16:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 709
 
edlin
22-12-2018 20:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 1,418
 
Kastrioti1443
16-12-2018 15:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
19 1,077
 
Dredhza
27-11-2018 19:10
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
21 4,783
 
tenderandkind
26-11-2018 08:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 17,533
 
Fshatari
17-10-2018 15:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 1,364
 
Gi de Masha
22-08-2018 22:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 3,453
 
Askushi
22-08-2018 12:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 6,853
 
lonely_lion
28-06-2018 10:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 1,547
 
BLEDI_SH
02-06-2018 21:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 5,890
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 82 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur