Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
206 4,974

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
23-04-2019 22:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
533 91,204
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 39,698
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 139,533
 
Fshatari
19-06-2019 12:07
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 158
 
Kurt
16-06-2019 21:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
102 1,773
 
Rrjeti
13-06-2019 21:06
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
36 865
 
Mandi
13-06-2019 04:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
490 91,455
 
Duaje Siveten
11-06-2019 16:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
63 8,791
 
Gi de Masha
05-06-2019 12:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 214
 
pirro
02-06-2019 21:09
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
87 1,264
 
Kastrioti1443
27-05-2019 10:03
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
16 395
 
Fshatari
23-05-2019 14:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 272
 
YOKO
23-05-2019 08:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 19,950
 
Llapi
22-05-2019 17:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 83
 
Fshatari
22-05-2019 12:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
38 717
 
Fshatari
19-05-2019 15:17
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 218
 
Llapi
15-05-2019 21:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
13 526
 
Fshatari
09-05-2019 12:48
nga Rex Shko tek postimi i fundit
13 187
 
Onyx
07-05-2019 13:54
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
9 201
 
lonely_lion
07-05-2019 06:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 349
 
Fshatari
04-05-2019 14:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 69
 
Fshatari
28-04-2019 23:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 265
 
Fshatari
24-04-2019 08:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 77
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 559 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur