Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
03-06-2019 18:58 Shko tek postimi i fundit
126 1,001
31 1,353

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-06-2019 07:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
361 99,509
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 08:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 75,796
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 12,387
 
Agim Metbala
17-06-2019 17:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
122 3,453
 
Mandi
16-06-2019 20:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 2,333
 
Agim Metbala
15-06-2019 19:32
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
942 102,206
 
ChocolatE_DiamonD
15-06-2019 17:02
nga edlin Shko tek postimi i fundit
566 90,487
 
Erdhi Dimri
10-06-2019 18:48
nga par Shko tek postimi i fundit
3 87
 
Lea
08-06-2019 20:13
nga Lea Shko tek postimi i fundit
41 4,717
 
ajzberg
05-06-2019 10:31
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
11 449
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
31-05-2019 17:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
157 25,000
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
30-05-2019 08:25
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
197 31,431
 
Duaje Siveten
20-05-2019 17:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 79
 
Eden
11-05-2019 15:01
nga Adea Shko tek postimi i fundit
226 34,428
 
gladiola
04-05-2019 19:33
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
52 11,767
 
Gi de Masha
21-04-2019 22:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 166
 
Gi de Masha
11-04-2019 16:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 241
 
Njazi
09-04-2019 14:50
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
294 33,817
 
Gi de Masha
09-04-2019 04:36
nga rolex Shko tek postimi i fundit
6 2,949
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
21-03-2019 00:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 52,920
 
gladiola
20-03-2019 17:55
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
8 6,682
 
InkuizitoriMoth
11-03-2019 11:41
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
8 291
 
Fawkey
07-03-2019 19:33
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
25 622
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 256 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur