Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
17-09-2019 15:38
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
206 10,225
 
ThegreatGatsby
22-09-2019 13:46
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
41 559
 
Akrepi
22-09-2019 13:44
nga Noe Shko tek postimi i fundit
704 12,343
 
Viking
22-09-2019 13:28
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
853 11,531
 
Eden
22-09-2019 13:00
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
80 1,132
 
Mistrece
22-09-2019 12:15
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
501 5,569
 
Gi de Masha
22-09-2019 07:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
89 4,627
 
Akrepi
22-09-2019 00:09
nga Zana Shko tek postimi i fundit
707 12,011
 
Venom
21-09-2019 23:40
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
847 19,609
 
Si Bora
21-09-2019 23:28
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
832 19,403
 
Hawk
21-09-2019 19:46
nga Zana Shko tek postimi i fundit
850 6,985
 
Onyx
21-09-2019 19:28
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
41 670
 
Gi de Masha
21-09-2019 19:26
nga Rex Shko tek postimi i fundit
264 7,088
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
21-09-2019 19:05
nga kanina Shko tek postimi i fundit
903 29,835
 
Leaf
21-09-2019 15:19
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
54 1,651
 
Eden
21-09-2019 00:31
nga dallas Shko tek postimi i fundit
33 483
 
Lea
20-09-2019 17:29
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
204 3,666
 
Gi de Masha
19-09-2019 22:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 5,339
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Viking
19-09-2019 22:16
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
267 4,783
 
Gi de Masha
19-09-2019 07:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
162 4,050
 
Gi de Masha
18-09-2019 13:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
4 108
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 748 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur