Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
18-09-2019 22:14
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
849 130,448
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
10-09-2019 16:02
nga Viking Shko tek postimi i fundit
444 92,170
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
23-07-2019 18:27
nga Performer Shko tek postimi i fundit
100 34,779
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
11-07-2019 05:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
87 26,004
 
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PUPA
20-05-2018 08:37
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
62 14,460
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 12:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 21,838
 
Ajnej
20-05-2018 08:24
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
23 11,286
Smile
Alkoma
20-05-2018 07:14
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
4 4,181
 
Forum-Al
13-04-2018 02:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 4,159
 
Forum-Al
19-03-2016 20:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 3,272
 
Loreal
08-12-2015 07:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 4,027
 
Elian70
30-10-2014 14:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 8,648
 
Forum-Al
04-03-2013 08:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 3,756
 
Forum-Al
19-07-2012 02:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,811
 
Alkoma
29-04-2011 19:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 3,509
 
Forum-Al
05-02-2011 22:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 3,891
 
Forum-Al
02-02-2011 06:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 4,494
 
Alkoma
17-01-2011 23:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 3,667
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 21:32
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
5 4,215
 
Forum-Al
07-01-2011 13:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 8,592
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,758
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,860
 
Forum-Al
12-12-2010 09:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,395
 
Forum-Al
03-12-2010 23:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,078
 
Forum-Al
31-10-2010 00:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 3,976
 
Forum-Al
19-09-2010 18:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,064
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur