Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
14-06-2019 16:28
nga par Shko tek postimi i fundit
634 129,956
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 114,774
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 40,030
 
Noellag
20-06-2019 22:18
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
185 2,757
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
20-06-2019 09:31
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
75 22,181
 
par
19-06-2019 18:25
nga Performer Shko tek postimi i fundit
370 6,777
 
Mandi
17-06-2019 22:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 234
 
shoku_tanku
17-06-2019 18:32
nga Morenita Shko tek postimi i fundit
13 323
 
cool_shqype
12-06-2019 14:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Venom
12-06-2019 09:58
nga edlin Shko tek postimi i fundit
28 542
 
Kastrioti1443
10-06-2019 19:27
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
11 292
 
Mano
10-06-2019 14:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
3 82
 
juke
08-06-2019 21:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
52 920
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Llapi
07-06-2019 16:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
51 20,527
 
Viking
07-06-2019 08:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
81 1,827
 
BABA nga DURRSI
03-06-2019 19:32
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
112 1,784
 
Fshatari
03-06-2019 08:06
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
42 1,881
 
Duaje Siveten
03-06-2019 00:02
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
94 1,633
 
Ragnar
30-05-2019 10:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
24 432
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
29-05-2019 09:00
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
45 793
 
cool_shqype
27-05-2019 16:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
117 1,577
 
Mandi
27-05-2019 00:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
93 1,983
 
Fshatari
23-05-2019 10:36
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 79
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1945 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur