Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga doganieri
08-11-2019 21:36 Shko tek postimi i fundit
131 1,011
32 1,361

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-06-2019 08:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
361 109,948
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 83,956
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 13,807
 
Eden
14-11-2019 09:03
nga Eden Shko tek postimi i fundit
270 39,697
 
Agim Metbala
13-11-2019 18:17
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
242 11,557
 
Ajana87
12-11-2019 21:28
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
10 375
 
ChocolatE_DiamonD
10-11-2019 16:24
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
582 97,710
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
09-11-2019 18:58
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
204 35,239
 
Agim Metbala
08-11-2019 18:24
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
946 109,933
 
Mano
18-10-2019 14:58
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 176
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Puhiza
16-10-2019 01:36
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
72 14,616
 
Mano
14-10-2019 20:43
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 18,137
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
18-09-2019 19:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
177 27,844
 
Lea
15-09-2019 09:57
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
43 5,634
 
ajzberg
09-09-2019 05:40
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
13 822
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. e panjohura
01-09-2019 21:57
nga Xhenet Shko tek postimi i fundit
394 58,604
 
Onyx
09-08-2019 23:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 178
 
endrraime
09-08-2019 02:52
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
37 7,973
 
the admiral
17-07-2019 14:25
nga busavata Shko tek postimi i fundit
970 140,972
 
Gi de Masha
16-07-2019 20:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 3,561
 
Beu_Shpata
03-07-2019 14:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 2,101
 
ODEON
19-06-2019 11:55
nga zigur Shko tek postimi i fundit
17 3,362
 
Mandi
16-06-2019 21:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 2,531
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 259 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur