Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Figurat e shquara Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Figurat e shquara Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
trestenik
20-06-2019 09:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
523 150,109
 
Kryetemė Kryetemė: Lekė Dukagjini (Temė me shumė faqe 1 2)
Mandi
16-06-2019 05:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
20 11,697
 
Llapi
11-11-2019 17:57
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
22 5,740
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
06-11-2019 00:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
59 39,740
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
05-11-2019 21:41
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
20 4,990
 
Vlerėsimi  i temave: 20 vota, 1.60 mesatarja. fegi
05-11-2019 12:44
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
469 138,674
 
Gi de Masha
04-11-2019 00:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 76
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
18-10-2019 20:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
136 64,435
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
28-09-2019 10:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
32 6,584
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
26-09-2019 21:42
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
26 9,728
 
Llapi
10-08-2019 16:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 3,060
 
Kryeplaku
14-07-2019 18:18
nga par Shko tek postimi i fundit
61 23,309
 
King Bardhyl
02-06-2019 12:25
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
0 215
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. r00t
12-05-2019 20:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
68 23,009
 
Llapi
12-05-2019 20:13
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
7 4,546
 
Saura
29-04-2019 08:09
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 4,093
 
daniel00
24-01-2019 23:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 8,987
 
Interisti
19-01-2019 01:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 17,794
 
Mandi
07-01-2019 22:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 4,627
 
Duaje Siveten
26-12-2018 13:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 479
 
Adria
21-11-2018 04:13
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 13,603
 
Duaje Siveten
02-10-2018 20:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 2,165
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 76 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur