Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Viking
29-11-2018 23:58 Shko tek postimi i fundit
87 3,207
34 634
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
29 659

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 15:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 51,153
 
edlin
06-12-2018 19:27
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 148
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
02-12-2018 18:48
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
427 13,481
 
Mandi
27-11-2018 11:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
12 318
 
Erdhi Dimri
26-11-2018 17:14
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
13 221
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
31-10-2018 18:58
nga ron Shko tek postimi i fundit
199 31,849
 
Fshatari
29-10-2018 23:15
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
9 371
Thumbs down
ricky_ch
28-10-2018 16:06
nga Adea Shko tek postimi i fundit
26 1,432
 
Mandi
28-10-2018 05:21
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 940
 
Mandi
24-10-2018 00:58
nga Adea Shko tek postimi i fundit
19 1,743
 
Fshatari
21-10-2018 14:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 1,722
 
Fshatari
07-10-2018 20:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
10 648
 
Fshatari
22-09-2018 15:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
55 2,088
 
Mandi
18-08-2018 10:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
53 3,676
 
edlin
30-07-2018 16:07
nga Gishti Shko tek postimi i fundit
17 1,236
 
Orion DYRRAHU
28-07-2018 13:56
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 534
 
Fshatari
19-07-2018 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 280
 
Rrjeti
07-07-2018 04:32
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
3 637
 
ron
20-06-2018 02:34
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
2 455
 
Mandi
07-06-2018 21:22
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
8 1,532
 
Mandi
05-06-2018 23:00
nga ron Shko tek postimi i fundit
4 1,034
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 258 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur