Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
16-11-2018 13:52
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
881 57,524
Talking
SystemA
20-11-2018 08:21
nga Venom Shko tek postimi i fundit
849 11,341
 
Gi de Masha
20-11-2018 01:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
12 198
 
Rexhina
20-11-2018 01:15
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
432 9,001
 
Gi de Masha
19-11-2018 22:25
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
85 4,186
 
Mistrece
19-11-2018 21:57
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
750 15,186
 
Tema ėshtė lėvizur: Pyetje - pergjigje....
Viking
- - -
 
cool_shqype
19-11-2018 18:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
807 15,596
 
Ēaushi
19-11-2018 17:56
nga Lea Shko tek postimi i fundit
846 10,545
 
Rexhina
19-11-2018 13:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
163 2,744
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
19-11-2018 11:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
297 12,498
 
Gi de Masha
19-11-2018 00:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
73 2,734
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
17-11-2018 02:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
317 16,487
 
Onyx
15-11-2018 22:22
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
135 4,600
 
Gi de Masha
15-11-2018 14:50
nga Rex Shko tek postimi i fundit
54 1,155
 
Rexhina
15-11-2018 13:53
nga Beast Shko tek postimi i fundit
246 14,061
 
Gi de Masha
15-11-2018 10:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
63 4,161
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,888
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,443
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 37,897
 
Gi de Masha
07-11-2018 00:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 4,828
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 634 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur