Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rex
11-12-2018 22:37
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
637 39,643
 
Fshatari
07-12-2018 22:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 61
 
SystemA
02-12-2018 16:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
246 20,443
 
Jame
23-11-2018 08:05
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 138
 
Mandi
05-11-2018 23:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 185
 
Rex
03-11-2018 21:15
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
10 336
 
legjenda
20-10-2018 01:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
146 7,625
 
Hawk
19-10-2018 22:08
nga Rex Shko tek postimi i fundit
487 34,566
 
YOKO
21-08-2018 03:52
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
72 3,722
 
Xhuljan
14-08-2018 23:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
69 6,803
 
Ajnej
13-08-2018 06:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
319 23,300
 
YOKO
08-08-2018 16:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
71 6,664
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
07-08-2018 10:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
897 52,064
 
Mandi
15-07-2018 18:16
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
734 46,831
 
{A_N_G_E_L_69}
05-07-2018 20:01
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
29 1,649
 
Frank
23-06-2018 12:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
155 4,468
 
Gi de Masha
04-06-2018 16:50
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
45 2,430
 
YOKO
09-05-2018 09:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 7,223
 
Mandi
07-05-2018 00:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
87 5,037
 
SystemA
13-04-2018 10:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 417
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 156 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur