Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 10:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 49,196
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 12,852
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 38,538
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 11,938
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,140
 
Vlerėsimi  i temave: 7 vota, 3.29 mesatarja. Angel69
18-04-2019 15:49
nga Sergente Shko tek postimi i fundit
160 7,460
 
pirro
18-04-2019 10:43
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
6 112
 
Llapi
18-04-2019 09:39
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
76 3,134
 
Sevda
18-04-2019 09:17
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
0 14
 
King Bardhyl
18-04-2019 05:36
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
79 1,831
 
Llapi
17-04-2019 21:36
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
12 291
 
Llapi
17-04-2019 18:58
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
8 143
 
Sevda
15-04-2019 20:01
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Llapi
15-04-2019 16:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 102
 
Llapi
15-04-2019 12:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
180 3,882
 
Llapi
15-04-2019 10:23
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
4 131
 
Mandi
14-04-2019 13:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
494 9,592
 
Mandi
13-04-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 94
 
pirro
12-04-2019 11:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 115
 
pirro
12-04-2019 08:15
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 42
 
Llapi
12-04-2019 00:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 34
 
Llapi
11-04-2019 14:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
169 3,438
 
Llapi
10-04-2019 20:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
43 8,883
 
Gi de Masha
09-04-2019 23:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 200
 
Llapi
09-04-2019 10:41
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 75
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1210 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur