Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
nga Gon!
08-02-2019 13:07 Shko tek postimi i fundit
8 519

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 17,491
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 39,989
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 25,309
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 10,940
 
Gi de Masha
20-04-2019 15:47
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
387 38,438
 
SERAFIM DILO
19-04-2019 19:15
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
8 5,515
 
skampini
16-04-2019 15:06
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
935 121,071
 
kreksi
01-04-2019 16:50
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
28 772
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
27-03-2019 11:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 13,922
 
Dredhza
23-03-2019 16:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 1,497
 
Albpelasgian
10-03-2019 16:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 9,602
 
kreksi
10-03-2019 09:18
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 269
 
murik
09-03-2019 00:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
93 5,293
 
Kontinenti
07-03-2019 14:24
nga land Shko tek postimi i fundit
204 37,401
 
Fshatari
03-03-2019 13:30
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
2 728
 
Fshatari
25-02-2019 21:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 176
 
Dredhza
14-01-2019 16:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 2,220
 
Albpelasgian
09-01-2019 06:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 10,294
 
BLEDI_SH
06-01-2019 20:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 2,329
 
murik
05-01-2019 02:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 122
 
murik
27-12-2018 07:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 380
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
26-12-2018 12:22
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
422 70,680
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 15:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 1,652
 
Fshatari
02-12-2018 06:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 297
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 212 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur