Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 26,974
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 5,148
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 14,976
 
Kastrioti1443
18-04-2019 08:51
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
2 115
 
Mandi
17-04-2019 00:30
nga Performer Shko tek postimi i fundit
6 248
Sondazh
Gi de Masha
17-04-2019 00:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
172 21,569
 
Fshatari
15-04-2019 08:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 1,254
 
Mandi
13-04-2019 16:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 122
 
Mandi
13-04-2019 09:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Mano
07-04-2019 23:04
nga Mano Shko tek postimi i fundit
71 1,287
 
Rita06
05-04-2019 14:42
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
0 125
 
Kastrioti1443
04-04-2019 10:01
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
39 1,024
 
Onyx
03-04-2019 05:47
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
9 347
 
Mandi
02-04-2019 16:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 158
 
Gi de Masha
01-04-2019 15:36
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 170
 
Mandi
30-03-2019 09:44
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 154
 
Fshatari
29-03-2019 17:21
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
1 165
 
cool_shqype
29-03-2019 13:20
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 148
 
cool_shqype
28-03-2019 12:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 272
 
Onyx
27-03-2019 13:17
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 131
 
xperson
25-03-2019 20:47
nga xperson Shko tek postimi i fundit
0 151
 
drague
25-03-2019 19:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 365
 
Onyx
25-03-2019 19:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 157
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 931 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur