Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga drague
21-03-2019 22:20 Shko tek postimi i fundit
126 997
31 1,347

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 01:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 91,740
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 08:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 71,190
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 11,770
 
Agim Metbala
20-04-2019 09:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
63 1,327
 
Agim Metbala
19-04-2019 17:28
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
931 92,550
 
gladiola
16-04-2019 10:16
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
48 11,035
 
ChocolatE_DiamonD
14-04-2019 16:40
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
556 83,919
 
Gi de Masha
11-04-2019 16:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 178
 
Njazi
09-04-2019 14:50
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
294 31,006
 
Gi de Masha
09-04-2019 04:36
nga rolex Shko tek postimi i fundit
6 2,519
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
03-04-2019 10:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
192 28,004
 
ajzberg
03-04-2019 09:20
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
1 176
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
21-03-2019 00:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 52,124
 
gladiola
20-03-2019 17:55
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
8 6,298
 
Eden
18-03-2019 09:43
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
224 31,012
 
InkuizitoriMoth
11-03-2019 11:41
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
8 248
 
Fawkey
07-03-2019 19:33
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
25 537
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
02-03-2019 16:37
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
998 84,026
 
endrraime
16-02-2019 21:56
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
35 6,323
 
ajzberg
06-02-2019 06:46
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
2 156
 
Anathema
05-02-2019 15:22
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
18 1,353
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
04-02-2019 16:55
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 10,266
Red face
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. NRG
24-01-2019 23:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 57,723
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 253 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur