Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Filozofia | Psikologja | Sociologjia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Renditje nė rritje Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
SubZ
15-03-2019 23:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 23,462
 
Beaute
10-08-2018 11:50
nga par Shko tek postimi i fundit
13 10,353
Post
PUPA
03-05-2018 07:12
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
27 28,496
 
Agim Metbala
03-02-2019 18:21
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
994 147,976
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ChocolatE_DiamonD
11-12-2010 17:40
nga Meri Shko tek postimi i fundit
9 2,234
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Firewall
30-01-2014 15:16
nga mary Shko tek postimi i fundit
39 5,163
Thumbs up
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
07-10-2011 23:18
nga J-W Shko tek postimi i fundit
64 20,566
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ymer prizreni
02-05-2014 14:01
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
144 22,034
Lightbulb
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. 4x4
03-05-2018 08:10
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
52 7,412
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ymer prizreni
21-10-2013 10:59
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
72 11,835
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Just myself
29-10-2017 12:07
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
60 12,300
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. shoku_tanku
02-05-2014 14:56
nga Kulpra Shko tek postimi i fundit
86 13,386
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. ARIS
20-10-2017 15:32
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
26 5,494
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. r00t
23-10-2017 13:05
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
37 6,951
Wink
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Romina
23-05-2015 17:34
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
27 5,718
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. PuffetiNa
01-05-2010 23:59
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
1 1,828
 
Mandi
25-10-2017 11:45
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
67 12,779
 
Just myself
25-10-2017 11:30
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
72 8,788
Question
Alb_LoVeR
29-12-2017 15:09
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
253 26,693
 
Beaute
25-10-2017 11:36
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
14 4,580
 
Beaute
25-10-2017 11:37
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
5 2,396
 
BATO
25-10-2017 22:10
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
90 7,938
 
daniel00
25-10-2017 21:56
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
30 5,885
 
Erdhi Dimri
09-09-2017 15:04
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
0 795
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 388 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur