Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 457

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 12,590
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 31,600
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 21,863
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 7,775
 
Fshatari
16-11-2018 01:53
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
20 191
 
Dredhza
16-11-2018 00:09
nga ron Shko tek postimi i fundit
109 1,211
 
Erdhi Dimri
14-11-2018 18:51
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
66 829
 
Albpelasgian
08-11-2018 15:56
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 6,412
 
COB
26-10-2018 02:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 909
 
BLEDI_SH
24-10-2018 10:10
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 1,401
 
illyrianboyful
17-10-2018 22:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 6,839
 
Gi de Masha
10-10-2018 23:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
250 21,509
 
Elian70
09-10-2018 08:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 117
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
06-10-2018 14:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
729 90,781
 
Mandi
06-10-2018 00:20
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
120 13,535
 
murik
05-10-2018 09:43
nga edlin Shko tek postimi i fundit
47 946
 
drague
18-09-2018 02:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
14 4,425
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
18-09-2018 01:44
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
417 43,688
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
17-09-2018 22:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
80 3,647
 
Fshatari
12-09-2018 07:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
71 8,942
 
Dredhza
28-08-2018 21:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
15 646
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 01:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 20,539
 
Dredhza
08-08-2018 09:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 186
 
Gi de Masha
05-08-2018 21:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 16,110
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 205 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur