Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Elian70
07-11-2018 11:32 Shko tek postimi i fundit
24 748

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 10:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 29,790
 
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 24,051
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 18,322
 
Rita06
15-11-2018 12:33
nga Rita06 Shko tek postimi i fundit
36 375
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
12-11-2018 22:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
245 25,066
 
Dredhza
11-11-2018 18:29
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 88
 
Fshatari
05-10-2018 15:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
18 474
 
Fshatari
02-09-2018 14:06
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
16 1,042
 
par
20-07-2018 17:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
41 2,071
Sondazh
rolex
17-07-2018 16:05
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
122 2,281
 
par
16-07-2018 14:12
nga drague Shko tek postimi i fundit
7 189
 
Regina
13-06-2018 20:58
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
265 6,476
 
Fshatari
31-05-2018 23:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 267
 
Onyx
28-05-2018 21:40
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 264
 
Mandi
24-05-2018 11:06
nga Lea Shko tek postimi i fundit
5 456
 
Onyx
21-05-2018 11:48
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
2 213
 
Onyx
19-05-2018 20:48
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
8 559
 
{A_N_G_E_L_69}
09-05-2018 19:28
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
31 1,052
 
Onyx
09-05-2018 11:13
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 592
 
Onyx
09-05-2018 11:01
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 2,148
 
Onyx
25-04-2018 12:40
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 336
 
Onyx
20-04-2018 21:34
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 250
Cool
KT2203
26-03-2018 18:00
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
27 1,105
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 203 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur