Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
12-11-2018 22:49 Shko tek postimi i fundit
14 3,715
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 888

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
14-11-2018 00:44
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
614 54,466
 
Venom
13-11-2018 23:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
165 3,475
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
12-11-2018 08:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
611 53,436
 
Mandi
12-11-2018 07:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
362 34,021
 
Fshatari
10-11-2018 18:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 170
 
Fshatari
10-11-2018 16:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 565
 
Venom
03-11-2018 10:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
35 975
 
Venom
01-11-2018 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 1,037
 
Semiku
28-10-2018 19:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
46 1,210
 
the admiral
20-10-2018 20:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
564 45,706
 
Rex
16-10-2018 22:13
nga Rex Shko tek postimi i fundit
120 3,720
 
AAO
01-10-2018 12:12
nga Venom Shko tek postimi i fundit
39 939
 
Urban
27-09-2018 13:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
515 48,384
 
Fshatari
14-09-2018 15:38
nga AAO Shko tek postimi i fundit
24 699
 
Explorer
03-09-2018 18:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
169 15,382
 
Onyx
01-09-2018 20:06
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
10 477
 
USA NR1
21-08-2018 06:57
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
288 33,921
 
Peshku i Kuq
17-08-2018 06:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 287
 
Venom
09-08-2018 10:52
nga Venom Shko tek postimi i fundit
137 4,047
 
Rina
28-07-2018 18:52
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 734
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 226 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur