Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
13-11-2018 14:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
471 79,022
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
14-10-2018 20:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
126 41,948
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 97,895
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 98,382
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
15-11-2018 12:58
nga Noe Shko tek postimi i fundit
914 39,882
 
Fehmikaciu
14-11-2018 20:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
102 12,499
 
Onyx
14-11-2018 12:17
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
8 418
 
Eden
13-11-2018 12:22
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
138 4,043
 
Elian70
12-11-2018 08:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
37 852
Sondazh
Sondazh: A beson ne dashuri ? (Temė me shumė faqe 1 2)
Beast
11-11-2018 21:22
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
33 644
Smile
SmiLey
10-11-2018 21:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 8,899
 
Fshatari
07-11-2018 17:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 353
 
tipi engjellor
06-11-2018 08:42
nga Hope Shko tek postimi i fundit
172 7,706
 
Onyx
02-11-2018 00:52
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
111 3,670
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
26-10-2018 01:29
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
146 10,247
 
Gersjana
24-10-2018 14:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
301 17,859
 
Poeti
24-10-2018 01:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
114 5,750
 
SystemA
21-10-2018 17:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 130
 
Skydive
21-10-2018 11:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 2,288
Unhappy
Mandi
19-10-2018 22:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
299 26,517
 
Onyx
18-10-2018 19:06
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
43 1,275
 
Ragnar
18-10-2018 02:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
55 3,248
Talking
Ragnar
18-10-2018 01:41
nga Adea Shko tek postimi i fundit
61 5,475
 
Elian70
15-10-2018 17:02
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
14 456
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 339 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur