Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Shkarkime Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkarkime
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithėka rreth industrisė sė lojrave.
nga Vinjol
26-12-2016 21:13 Shko tek postimi i fundit
22 245
Shkarko pamje pėr sfondin tėnd tė kompjuterit.
nga ﴾®﴿
30-07-2018 12:45 Shko tek postimi i fundit
1 4

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkarkime Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
USA NR1
31-01-2011 20:18
nga USA NR1 Shko tek postimi i fundit
6 2,275
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. fegi
17-11-2010 21:08
nga fegi Shko tek postimi i fundit
1 2,579
 
daniel00
23-09-2010 11:10
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
2 1,429
 
arbani
13-08-2010 21:03
nga eGo0sTyle Shko tek postimi i fundit
2 3,923
Lightbulb
arbani
07-06-2010 20:08
nga arbani Shko tek postimi i fundit
0 1,565
 
T3chn1cal
23-04-2010 22:34
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
2 1,940
 
T3chn1cal
18-04-2010 02:01
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,927
 
T3chn1cal
18-04-2010 02:00
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 2,043
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:56
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,621
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:54
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,386
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:53
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,535
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:52
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,414
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:51
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,875
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:49
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,505
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:48
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,661
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:46
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,893
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:41
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,450
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:39
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,382
 
T3chn1cal
18-04-2010 01:35
nga T3chn1cal Shko tek postimi i fundit
0 1,579
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 59 of 59 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur