Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 33,290
 
Esther
09-04-2011 22:03
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 2,282
 
Esther
18-04-2011 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 3,003
 
Esther
16-08-2011 00:58
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 4,479
 
Mandi
24-11-2011 06:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,202
 
bindi
12-12-2011 18:52
nga kermilli Shko tek postimi i fundit
4 2,343
 
LinuxoiD
23-03-2012 16:02
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
5 2,430
 
Rina
07-05-2012 16:46
nga Rina Shko tek postimi i fundit
20 3,953
 
Dardan.Ks
07-05-2012 20:19
nga lindi03 Shko tek postimi i fundit
74 15,493
 
Skydive
20-05-2012 14:25
nga Rina Shko tek postimi i fundit
12 2,928
 
fegi
07-06-2012 07:55
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 1,780
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Brari
09-06-2012 16:37
nga amator99 Shko tek postimi i fundit
40 7,263
 
Llapi
12-06-2012 15:42
nga lindi03 Shko tek postimi i fundit
2 1,386
 
Skydive
20-06-2012 10:11
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
10 2,685
 
Misty-Blue
26-06-2012 12:38
nga DeuS Shko tek postimi i fundit
61 11,293
 
DeuS
28-06-2012 10:57
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 4,132
 
Dardan.Ks
05-07-2012 21:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,874
 
Skydive
11-07-2012 04:06
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
1 1,529
 
Mandi
20-08-2012 16:26
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 2,220
 
Dardan.Ks
20-08-2012 23:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
130 29,615
 
Rina
24-08-2012 19:37
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
24 6,713
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1119 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur