Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 33,413
 
Onyx
09-06-2018 21:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
4 1,038
 
Onyx
09-06-2018 19:56
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 637
 
Ragnar
09-06-2018 19:46
nga AAO Shko tek postimi i fundit
35 2,154
 
AAO
06-06-2018 06:44
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
64 6,223
 
Mandi
03-06-2018 21:12
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 669
 
Kastrioti1443
01-06-2018 17:17
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 575
 
Kastrioti1443
01-06-2018 16:58
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
19 2,326
 
cool_shqype
26-05-2018 02:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 1,644
 
Kastrioti1443
25-05-2018 01:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
79 6,047
 
Gi de Masha
24-05-2018 13:15
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
33 2,441
 
Mandi
23-05-2018 23:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 430
 
Kastrioti1443
23-05-2018 02:42
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
15 1,475
 
Fshatari
22-05-2018 18:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 869
 
Ragnar
22-05-2018 10:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 10,684
 
Onyx
20-05-2018 21:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 523
Exclamation
Kastrioti1443
16-05-2018 20:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 1,333
 
rrėqebull
14-05-2018 17:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
51 18,955
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
12-05-2018 13:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
162 10,369
 
cool_shqype
11-05-2018 06:55
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 724
 
cool_shqype
30-04-2018 16:52
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
9 1,025
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1121 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur