Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Renditje nė rritje Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,797
 
Alkoma
01-03-2016 08:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 8,396
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 08:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 7,133
 
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,891
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
18-06-2019 11:26
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
10 5,311
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 3,018
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 5,180
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 19:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 10,069
 
Alkoma
19-06-2019 13:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
73 6,111
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 13:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,633
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 12:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 18,656
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,733
 
Alkoma
11-12-2012 08:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 6,938
 
Alkoma
13-05-2018 00:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 3,991
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 12:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,881
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 35,373
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,557
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 5,403
 
Agim Shkodra
01-07-2011 18:39
nga Agim Shkodra Shko tek postimi i fundit
0 1,169
 
Aleandro
07-06-2019 10:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 1,559
 
Alessandro Cagliostro
02-06-2019 15:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 172
 
Alkoma
26-04-2014 20:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
8 4,109
 
Alkoma
02-03-2014 20:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,288
 
Alkoma
08-03-2014 22:56
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,808
 
Tema ėshtė lėvizur: Dashuria mund
Alkoma
- - -
 
Alkoma
10-03-2014 18:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,320
 
Alkoma
06-04-2014 23:33
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
11 2,026
 
Alkoma
03-04-2014 18:40
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
2 1,099
 
Alkoma
03-04-2014 06:30
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,040
 
Tema ėshtė lėvizur: Rrugetimi nje Myslimani
Alkoma
- - -
 
Alkoma
- - -
 
Alkoma
- - -
 
Alkoma
- - -
 
Alkoma
06-04-2014 23:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 1,482
 
Tema ėshtė lėvizur: Pashke 2014 ne studio vizion plus
Alkoma
- - -
 
Alkoma
29-05-2014 20:14
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
19 4,867
 
Alkoma
06-05-2014 22:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
5 1,192
 
Alkoma
01-06-2014 00:23
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,397
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 196 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur