Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema Renditje nė rritje / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,801
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 5,194
 
Alkoma
19-06-2019 13:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
73 6,184
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
18-06-2019 11:26
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
10 5,323
 
Alkoma
01-03-2016 08:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 8,412
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 5,419
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 35,439
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 12:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 18,695
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 19:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 10,107
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,559
 
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,893
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 08:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 7,141
 
Alkoma
11-12-2012 08:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 6,957
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,734
 
Alkoma
13-05-2018 00:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 4,000
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 3,020
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 12:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,889
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 13:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,637
 
Agim Shkodra
01-07-2011 18:39
nga Agim Shkodra Shko tek postimi i fundit
0 1,169
 
Alkoma
03-11-2013 02:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
10 1,334
 
Alkoma
08-04-2016 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 2,275
 
Alkoma
25-10-2016 08:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,364
 
Alkoma
31-10-2017 18:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,730
 
Alkoma
02-08-2013 23:52
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
34 7,844
 
Alkoma
02-03-2014 20:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,291
 
Alkoma
06-11-2013 22:44
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 1,343
 
Alkoma
18-07-2019 23:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 1,661
 
Alkoma
25-11-2011 14:31
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
23 4,635
 
Alkoma
23-11-2012 10:44
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,218
 
Alkoma
18-08-2013 00:40
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,088
 
Alkoma
29-12-2012 16:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
12 5,581
 
Tema ėshtė lėvizur: ABORTI. Je pro apo kunder?
Alkoma
- - -
 
Alkoma
13-04-2016 13:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,779
 
Alkoma
07-10-2014 12:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
11 3,594
 
muslim
21-02-2013 12:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 1,701
 
Alkoma
17-09-2017 14:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 972
 
Alkoma
31-03-2015 22:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
19 4,011
 
Alkoma
21-08-2014 12:27
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
4 2,146
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 196 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur